New Forest & Dorset Tour, część pierwsza

Zatrzymaliśmy się na kempingu New Forest Centenary w pobliżu Bransgore, a w niedzielę przejechaliśmy 3,5 mili do stacji Hinton Admiral i wsiedliśmy do pociągu do Pokesdown.

Z Pokesdown pojechaliśmy do Fishermans Walk, niedaleko Southbourne, gdzie kiedyś mieszkałem i gdzie znajdowały się nawet dwie drukarnie i hafciarnie.

Plaża była pełna, ponieważ pogoda była wspaniała, a my rozpoczęliśmy naszą przejażdżkę rowerową po plaży od herbaty i ciasta.

Jazda na rowerze była trudna, ponieważ wszystkie predestynacje wzdłuż wybrzeża morskiego były nieświadome rowerzystów, którzy odważyli się zaryzykować, co było bardziej niebezpieczne ze względu na brak ścieżki rowerowej i pieszych mających pierwszeństwo.

Nasza podróż zabrała nas do Boscombe, następnie na molo w Bournemouth, do Alum Chine, Canford Cliffs i Sandbanks, a następnie na miły odpoczynek przed podróżą powrotną.

Dotarliśmy do molo w Bournemouth i zdecydowaliśmy, że ze względu na ilość ludzi na nabrzeżu udamy się do centrum miasta.

Po spacerze po ogrodach i zjedzeniu pizzy, udaliśmy się głównymi drogami z powrotem na stację Pokesdown, aby złapać pociąg powrotny do Hinton Admiral.

Po powrocie na stację rozpoczęła się nasza 3,5-milowa przejażdżka rowerowa z powrotem do obozu, wydaje się, że jest bardziej pod górę niż myśleliśmy, ale determinacja i inni rowerzyści (zawodowi) nas wyprzedzali, po prostu jechaliśmy dalej.

error: Content is protected !!